Last update date:
9th of November 2023

EN

By accessing and using the www.berkcengiz.com website, you agree to the following terms and conditions: The content, layout and selection of each page and page groups of this website are entirely owned by Berk Cengiz unless otherwise stated. All rights reserved.

Any other use, reproduction, translation, adaptation, editing, modification, distribution and storage of this site, in whole or in part, is prohibited without the written permission of Berk Cengiz. www.berkcengiz.com is not responsible for the content of the websites that allow you to access our site and the content of the websites that you can access from the links on our site. Berk Cengiz and its affiliates assume no responsibility for content used on another website.TR

www.berkcengiz.com websitesine erişerek ve onu kullanarak, aşağıdaki koşulları ve şartları kabul etmiş sayılırsınız: Bu websitesinin her sayfasının ve sayfa gruplarının içeriği, içeriğin düzeni ve seçimi, aksi belirtilmedikçe, tümüyle Berk Cengiz’e aittir. Her hakkı saklıdır.

Bu sitenin, Berk Cengiz’in yazılı izni olmaksızın, tamamen veya kısmen, herhangi başka bir biçimde kullanılması, çoğaltılması, çevrilmesi, uyarlanması, düzenlenmesi, değiştirilmesi, dağıtılması ve saklanması yasaktır. www.berkcengiz.com websitesine erişmenize aracı olan websiteler ve sitemizdeki linklerden ulaşabileceğiniz websitelerin içeriğinden sorumlu değildir. Berk Cengiz ve bağlı kuruluşları, başka bir websitesinde kullanılan içerik ile ilgili olarak hiçbir sorumluluk kabul etmez.