Çalışmalarımızı İnceleyin

Biz Kimiz ?

Merhabalar Ben,
b3 house web tasarım ve web geliştirme ajansının kurucusu Berk Cengiz.

Tüm dünyada yükselen ve yükselmeye devam eden bir değer olarak kabul edilen İnternet ve Bilişim teknolojileri alanındaki yoluma profesyonel olarak 2016 yılında berkcengiz.xyz alan adını satın alarak başladım.

Dünyada bu denli önemli olan bir sektörün en önemli noktalarından biri olan alan adı almanın sonrasında, bir alan adı ile neler yapılabilirimi araştırdım ve web tasarımı konusu üzerine kendimi dört yıl boyunca geliştirerek yeni bilgiler ve tecrübeler edindim.

2016 - 2020 Yılları arasındaki bu süreçte öğrendiğim bir çok bilgi ve edindiğim tecrübe sayesinde Berk Cengiz markasını kurumsal bir hâle dönüştürerek b3 house ajansını kurdum.

b3 house ekibi olarak her zaman akılın yaşta değil başta olduğunu savunduk ve şuanki bulunduğumuz bu konuma gelmemizi sağlayan en büyük nedenlerimiz ise; işimize duyduğumuz, saygı, sevgi, tutku ve sürekli olarak öğrenme isteğidir… Ama bizim için en önemli ve en büyük kazanç, siz değerli müşterilerimizin övgü dolu sözleri ve memnuniyetidir.

Çözüm Odaklıyız

Karşılaştığınız sorun veya revizyon taleplerinize en kısa sürede ve en etkin biçimde çözümler üretir ve onayınıza sunarız.

Önce Sizi Dinleriz

Sizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak proje başarısının bir anahtarıdır. Bunun için sizi her aşamada dinleriz ve taleplerinize kulak veririz.

Zaman,Bütçe Aynıdır

Projenize Başlamadan Önce Size Verdiğimiz Zaman İçerisinde Projenizi Bitirir Ve Sizden Talep Ettiğimiz Ücret Değişmez.

Projenizin Arkasındayız

projeniz bitince ortaklığımızı bozmaz, destek, bakım, geliştirme... veya revizyon taleplerinizi her zaman onayınıza sunarız.

Demo Talebi

tasarımınız yoksa sorun değil. demo talebinde bulunarak size özel tasarımları biz oluşturabiliriz.

Yönetim Panelli

projenize başladıktan hemen sonra size verilen "müşteri kodu" ve "şifre" aracılığıyla websitenizi yönetebilir ve detaylarını öğrenebilirsiniz.

Web Tasarım Ajansı

Bize Ulaşın